Лазерне шліфування повік

Лазерне шліфування верхніх і нижніх повік у Києві

Лазерне шліфування повік –заключний етап будь-якої блефаропластики. Процедура спрямована на омолодження епідермісу, усунення недосконалостей і корекції рубців.

Перші ознаки старіння з’являються саме на обличчі й особливо на очах. Що активніша міміка в людини, то швидше навколо очей утворюються мімічні зморшки. А якщо сюди додати ще генетичну схильність, то отримаємо зовсім безрадісний вигляд.

Не потрібно засмучуватися, ми допоможемо Вам повернути молодість і бездоганність шкірі повік! Центр лазерної косметології Lazer-Med як підрозділ Coolaser Clinic має в своєму розпорядженні все необхідне для Вашого перетворення.

Зміст:

Лазерная шлифовка лица фото

Показання

Шлифовка лица лазером

Що таке лазерне шліфування повік?

Лазерне шліфування повік CO2 – ефективний метод омолодження, чиї результати можна порівняти з невеликою пластичною операцією. Лазерна терапія вважається однією з найделікатніших і одночасно якісних процедур омолодження.

Фракційне шліфування повік являє собою видалення старих клітин за допомогою лазерного променя. Завдяки індивідуальному налаштуванню і контрольованій лазерній системі ми виключаємо людський фактор.

Суть процедури

Будь-яке лазерне шліфування повік засноване на процесі вапоризації. У момент, коли лазерний промінь досягає клітини, він інтенсивно нагріває внутрішньоклітинну рідину.

Практично моментально рідина випаровується, викликаючи видалення старої клітини. Організм запускає процеси регенерації, в результаті яких виростає новий шар шкіри.

Вапоризація клітин призводить до посиленого синтезу колагену й еластину, оновлена шкіра має більш пружний і щільний вигляд. Часто, лазерне шліфування повік називають лазерною блефаропластикою за її високу ефективність.

Етапи проведення лазерної блефаропластики повік

1. Попередня підготовка.

Для надійних, довгострокових результатів ми рекомендуємо не нехтувати попередньою підготовкою. Вона може змінюватися залежно від прийнятих препаратів і стану організму.

2. Консультація.  

Попередня консультація допоможе Вашому лікарю визначити тип шкіри, її стан і можливі протипоказання. У деяких випадках ми призначимо додаткову консультацію дерматолога або лабораторні аналізи.

Це робиться для виключення запальних та інфекційних захворювань.

3. Очищення. 

Лазерне шліфування повік CO2 необхідно виконувати тільки на очищений епідерміс. Це дасть змогу уникнути запалень і поліпшить результат.

4. Знеболювання. 

Перед процедурою ми захистимо Ваші очі спеціальними окулярами і нанесемо на шкіру знеболювальний гель.

5. Лазерне шліфування повік. 

Після того, як проведено попередню підготовку і Ви готові до процедури, фахівець налаштує лазер під особливості Вашої шкіри. Довжина і потужність лазерного променя завжди налаштовуються безпосередньо перед використанням.

Під час процедури деякі пацієнти відзначають незначне тепло і поколювання. Це нормальна реакція, яка не потребує додаткових дій з боку фахівця.

6. Нанесення заспокійливого засобу. 

Для того, щоб заспокоїти шкіру після процедури, фахівець нанесе фінішний засіб. Він допоможе зняти почервоніння і незначний набряк.

7. Рекомендації щодо відновлення. 

Ми дбаємо про Ваше здоров’я! Після будь-якої процедури ми дамо Вам необхідні рекомендації щодо відновлення та домашнього догляду. Будь ласка, будьте уважні до реабілітаційного періоду і тоді загоєння повік пройде швидко і легко.

Реабілітація після лазерної блефаропластики

Часткове відновлення повік і перший результат можна оцінити через 2-3 тижні. За цей час шкіра відновиться, спаде набряк і зійдуть скоринки. Повне відновлення і остаточний результат лазерного шліфування повік можна побачити через 2-3 місяці.

У період реабілітації необхідно дотримуватися деяких правил:

Наші фото До та Після процедури

Ми пишаємося, що наші пацієнти діляться з нами результатами після остаточного відновлення.Завдяки їхній оцінці Ви теж можете оцінити виконану роботу.

Шлифовка лица лазером

Результати лазерного шліфування повік CO2

Наші спеціалісти

Ми забезпечуємо Вам надійність, безпеку та 100% ефективність від кожної процедури.Для підтримки високого рівня ми працюємо тільки з досвідченими лікарями-дерматологами.

Всі наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації та обмінюються досвідом з колегами в Європі. Постійне навчання дає нам змогу знаходити ідеальний вихід із будь-якої ситуації.

Врач-косметолог Мельниченко Любовь Сергеевна

Лікар-косметолог
Мельниченко Любов Сергіївна

Врач-дерматовенеролог Шилина Юлия Михайловна

Лікар-дерматовенеролог
Шиліна Юлія Михайлівна

Косметолог Прудникова Марина Александровна

Косметолог Пруднікова Марина Олександрівна

Протипоказання

Для того, щоб виключити можливі протипоказання, необхідно пройти консультацію фахівця.

Обов’язково повідомте Вашого лікаря, якщо ви приймаєте ліки на постійній основі. Можливо знадобитися корекція прийому.

Центр лазерної косметології Lazer-Med є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у центрі Києва в Солом’янському районі. У Вашому розпорядженні найкраще світове обладнання та досвідчені лікарі, які знайдуть рішення будь-якої ситуації.

Лазерне шліфування повік – не маскуйте недоліки, записуйтеся до нас сьогодні і видаліть недосконалості назавжди!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем