Лазерне шліфування темних кіл під очима

Лазерне шліфування темних кіл під очима в Києві

Лазерне шліфування темних кіл під очима – це швидкий і надійний шлях до повернення краси. Темні кола або синці під очима – привід для смутку багатьох людей.

Погодьтеся, коли ми дивимося в дзеркало, то розраховуємо бачити тільки свіже, молоде відображення. Але сучасний темп життя не завжди дає нам змогу правильно харчуватися, дихати чистим повітрям і добре відпочивати.

Як наслідок, очі починають “прикрашати” темні кола або синці під очима. Як ефективно видалити синці під очима? Чому саме лазерне шліфування ідеальне рішення? Як робиться лазерне шліфування темних кіл під очима?

Фахівці центру лазерної косметології LazerMed повернуть молодість Вашим очам. Центр косметології LazerMed є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у Valikhnovski Surgery Institute.

Зміст:

Лазерная шлифовка темных кругов под глазами

Показання

Скільки коштує Лазерне шліфування обличчя в Києві

Лазерная шлифовка темных кругов под глазами

Що таке лазерне шліфування?

Лазерне шліфування – це процедура, спрямована на омолодження шкіри та усунення недосконалостей. Лазерне шліфування CO2 є однією з найефективніших і водночас делікатних процедур омолодження шкіри обличчя.

Лазерне шліфування CO2 повік дбайливо знімає верхній шар епідермісу, запускаючи процес регенерації клітин. Завдяки йому старі клітини безболісно видаляються, а нові посилено синтезуються.

Для того, щоб безпечно й ефективно видалити темні кола під очима, необхідно вибирати щадні процедури. Шкіра повік є однією з найчутливіших ділянок шкіри, тому й корекція має бути делікатною.

Перш, ніж розповісти про етапи лазерного шліфування темних кіл під очима, потрібно розібратися чому з’являються синці.

Причини утворення темних кіл під очима

Для початку ми звернемо Вашу увагу, що є кілька видів проблем нижньої повіки. Зазвичай, пацієнти часто називають темними колами або синцями під очима, одразу кілька проблем нижньої повіки.

Чому утворюються темні кола під очима?

Суть процедури

Лазерне шліфування темних кіл під очима – це процес випарювання клітин епідермісу (вапоризація). Спеціаліст налаштовує лазерне обладнання індивідуально для кожного пацієнта.

Залежно від бажаного результату і типу шкіри налаштовується довжина і потужність лазерного випромінювання. Промінь лазера взаємодіє з клітинами, нагріваючи їх. Волога всередині клітин випаровується, що призводить до вапоризації.

Після того, як верхній шар епідермісу був акуратно і безболісно видалений, шкіра почне активно регенеруватися. У результаті відновлення повністю видаляються темні кола під очима.

Лазерная шлифовка темных кругов под глазами

Як роблять лазерне шліфування темних кіл?

Лазерне шліфування темних кіл під очима ідеально підійде пацієнтам зі світлою, тонкою і схильною до пігментації шкірою. Лазерне шліфування повік зробить шкіру світлішою і щільнішою.

1. Консультація фахівця

2. Попередня підготовка та очищення епідермісу

3. нанесення місцевої анестезії

4. Виконання лазерного шліфування темних кіл під очима

5. Нанесення заспокійливого гелю

6. Призначення рекомендацій щодо домашнього догляду за шкірою повік

Наші фото пацієнтів До і Після лазерного шліфування рубців на обличчі

Переваги лазерного термоліфтингу очей

Ми піклуємося про Ваше здоров’я. Тому рекомендуємо пройти консультацію фахівця перед процедурою. Досвідчений лікар огляне повіки, визначить потреби та підбере оптимальний варіант процедури саме для Вас.

Підіб'ємо підсумки

Лазерне омолодження очей або лазерне шліфування темних кіл під очима – найкращий спосіб корекції та омолодження повік. Повністю безпечна і делікатна процедура забезпечить Вам бажаний зовнішній вигляд.

Центр лазерної косметології LazerMed у центрі Києва в Солом’янському районі вдосконалюється щодня для Вашого перетворення.

Лазерне шліфування темних кіл під очима – не відкладайте красу на потім, запишіться до нас уже сьогодні, щоб уже завтра побачити результат!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем