Лазерне шліфування обличчя CO2

Лазерне шліфування обличчя CO2 – це унікальна процедура, яка зробить Вашу шкіру досконалою. Лазерне шліфування CO2 спрямоване на омолодження, видалення рубців і шрамів, корекцію зморшок і пігментних плям.

Кожна людина, дивлячись у дзеркало, мріє про рівне і сяюче обличчя без вікових змін. Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні сотню способів перетворення шкіри, але більша частина з них малоефективні.

Фракційне шліфування обличчя не тільки гарантує Вам приголомшливий результат, а й зберігає Ваш час і гроші. Забудьте про регулярне відвідування косметолога і тонни непотрібних засобів.

Центр лазерної косметології Lazer-Med є підрозділом Coolaser Clinic. Філія розташована в інституті хірургії заслуженого лікаря України Ростислава Валіхновського Valikhnovski Surgery Institute. Наші найкращі фахівці забезпечать Вам високу якість, комфорт і безпеку в кожній процедурі.

Звертаємо вашу увагу! На період військових дій в Україні центр ЛазерМед тимчасово не працює. Процедури лазерного шліфування обличчя ви зможете пройти в клініці Кулазер за адресою вул. Коновальця, 32Б. Попередній запис за телефоном 068) 938 03 03.

Зміст:

Шлифовка лица лазером

Показання

Шлифовка лица лазером
Українська співачка Наталія Валевська на лазерному шліфуванні Coolaser

Лазерне шліфування обличчя СО2. Що це за процедура?

Лазерне або фракційне шліфування – процедура, спрямована на корекцію недосконалостей і омолодження шкіри. З її допомогою можна видалити рубці та шрами, розгладити зморшки, підтягнути овал обличчя і шкіру повік.

Найтонший у світі лазер CO2 можна використовувати навіть на ніжній шкірі повік без ризиків ускладнень.

Суть процедури

Фракційне шліфування засноване на дивовижному процесі – вапоризації. За своєю суттю це частковий, повністю контрольований опік тканин.

Спеціаліст, згідно з індивідуальними особливостями пацієнта, налаштовує лазерний промінь. Спрямований на клітини промінь лазера взаємодіє з клітинами, випаровуючи з них вологу. Таким чином клітини шкіри буквально випаровуються з поверхні без неприємних відчуттів.

У результаті запускається процес регенерації клітин і активізується синтез колагену та еластину. Колаген та еластин – це білки, які необхідні для молодості та пружності шкіри.

Запуск оновлення клітин дає змогу на місці рубців, шрамів і пігментних плям утворити здорову й рівну шкіру.

Етапи проведення фракційного шліфування

Наші фото До і Після процедури

Для того, щоб Ви могли повною мірою оцінити всю повноту перетворення шкіри, наш фахівець зробить фото До процедури і Після лазерного шліфування. Незначний результат буде видно вже відразу після глибокого лазерного шліфування.

Відгуки наших пацієнтів говорять самі за себе, фракційне лазерне шліфування – це швидкий і надійний спосіб видалити рубці та шрами і підтягнути шкіру.

Шлифовка лица лазером
Віце Міс Україна Всесвіт - 2015, співачка Яна Брилицька підтримує красу за допомогою шліфування СО2

Переваги лазерного шліфування CO2

Можливі ускладнення

Ми розуміємо, як важливо знати про процедуру максимум інформації. Не станемо приховувати, будь-яка доглядова процедура має ризик ускладнень.

Які бувають ускладнення після лазерного пілінгу?

Кому показане лазерне шліфування обличчя Co2?

Лазерний пілінг прекрасно підходить практично всім пацієнтам будь-якого віку. Фракційне шліфування ефективно видаляє рубці постакне, забезпечить ліфтинг шкіри і доведе результат пластичної операції до ідеалу.

Шлифовка лица лазером
На этом фото результат удаления шрамов постакне. Проведено 2 процедуры.

На якому обладнанні ми працюємо?

Нам важливо не тільки підтримати Вашу природну красу, а й зберегти здоров’я. Саме тому ми працюємо на найкращому лазерному обладнанні для лазерного шліфування обличчя – Coolaser CO2 і Adonyss CO2. На відміну від інших лазерних систем Coolaser Co2 використовує товщину лазерного променя в 85 мікрон. Для порівняння, це тонше за людську волосину.

Саме Coolaser CO2 користується величезною популярністю серед зірок світової величини – Ніколь Шерзінгер, Леді Гага, Мадонна, сім’я Кардаш’ян. Багато кіно і поп-зірок вже давно користуються послугами саме цієї технології.

Так само ми використовуємо Adonyss CO2 потужністю 65 ват. Adonyss CO2 використовується переважно для глибокого лазерного шліфування обличчя і корекції складних рубцевих патологій.

Реабілітація після фракційного шліфування

Завдяки впливу делікатного, високоточного лазера термін відновлення мінімальний. У середньому становить від 1-2 тижнів. Залежить від індивідуальних особливостей і обсягу виконаної роботи.

Остаточні результати після фракційного шліфування обличчя або повік оцінюються тільки після повного відновлення.

Догляд за шкірою обличчя після лазерного шліфування

Для того, щоб результати лазерного шліфування тішили Вас довгий час, необхідно правильно доглядати за шкірою. Після курсу процедур лазерного пілінгу лікар детально розповість Вам, як доглядати за шкірою саме у Вашому випадку.

Наші провідні фахівці підготували для Вас звід загальних рекомендацій щодо догляду за шкірою після фракційного шліфування.

Наші фахівці

Ми забезпечуємо Вам надійність, безпеку та 100% ефективність від кожної процедури. Для підтримки високого рівня ми працюємо тільки з досвідченими лікарями-дерматологами.

Всі наші фахівці регулярно проходять підвищення кваліфікації та обмінюються досвідом з колегами в Європі. Постійне навчання дає нам змогу знаходити ідеальний вихід із будь-якої ситуації.

Кичик Юлия

Лікар-косметолог
Кичик Юлія Вадимівна

Зиненко Олеся

Лікар-дерматолог
Зіненко Олеся Василівна

Ціна лазерного шліфування

Скільки коштує лазерне шліфування в Києві ви можете побачити в таблиці нижче. Однак, треба розуміти, що загальна вартість лазерного лікування може залежати від загальної кількості процедур і форми оплати. У разі, якщо ви одразу передоплачуєте цілий комплекс або пакет процедур, то ви можете дізнатися в адміністратора, які передбачені акційні ціни або знижки. Вони можуть поширюватися безпосередньо на лазерне шліфування або на додаткові процедури.

Ціна лазерного шліфування
СО2 обличчя
5900 грн
СО2 шия
2900 грн
СО2 декольте
2900 грн
СО2 обличчя + шия
7900 грн
СО2 кисть однієї руки
2000 грн
Лазерне видалення темних кіл під очима
2000 грн
Видалити СО2 шрами, рубці, розтяжки (1 квадратний сантиметр)
300 грн

Відгуки про лазерне шліфування обличчя в Києві

Лариса Павленко

Вдячна мама

Дякую, вже на четвертий після процедури лазерного шліфування моє обличчя стало просто сяючим. плями зникли і пори зменшилися. Я дуже помітно помолодшала. Чекаю на наступну процедуру.

Андрій Пасічник

Дніпро

Прошу передати подяку лікарці Мельниченко Любові Сергіївні. Мій червоний шрам на обличчі після першого шліфування втратив колір і тепер у колір обличчя. Краї згладилися. Став менш помітним. Як буду в Києві - одразу до вас.

Ольга

Київ

Зважилася на видалення шраму на нозі, боялася, що знадобиться операція, але в Lazer-med запропонували альтернативу - видалення лазером. Все пройшло на висоті! Проконсультували і за 3 сеанси повністю видалили.
Залишилася задоволена, спасибі лікарям за турботу!

Запитання - відповідь. Все, що ви давно хотіли запитати про лазерне шліфування.

Коли можна робити лазерне шліфування обличчя?

У будь-яку пору року, включно з літнім періодом.

Чи можна робити лазерне шліфування вагітним?

Вагітність і лактація є протипоказанням до процедури. Ухвалення рішення про доцільність фракційного шліфування має прийматися спільно з акушером-гінекологом.

Як продовжити результати лазерного шліфування обличчя?

Дотримуватися рекомендацій лікаря, здійснювати якісний домашній догляд за шкірою та обирати перевірені клініки.

З чим можна поєднувати лазерне шліфування?

Лазерний пілінг чудово поєднується з мікронідлінгом, плазмоліфтингом, фотоомолодженням і RF ліфтингом обличчя.

Чи можна самостійно видаляти скоринки?

Ні. Зчісування, зривання або будь-яке інше механічне видалення кірочок може призвести до негативних результатів. Важливо дати шкірі самостійно відновитися.

Чи буває глибоке лазерне шліфування?

Зрозуміло. Ми виконуємо глибоке лазерне шліфування на Adonyss CO2, одному з найпотужніших лазерів.

Яка реабілітація після глибокого лазерного шліфування обличчя?

У цьому випадку термін і методи реабілітації будуть індивідуальними. Під час глибокого лазерного шліфування буквально видаляється верхній шар епідермісу. До відновлення необхідно підходити дуже відповідально і під керівництвом лікаря.

Чи можна видалити розтяжки за допомогою лазерного шліфування?

Так, ми можемо видалити будь-які розтяжки за допомогою технології Coolaser. Кількість сеансів лазерного видалення розтяжок залежить від їхнього розміру, локалізації та віку.

Чи можна робити лазерне шліфування молодим людям?

Фракційне шліфування підходить для пацієнтів будь-якого віку. Молодим людям процедура допоможе продовжити молодість і красу шкіри.

Чому ціна на лазерне шліфування так сильно різниться в різних клініках?

Річ у виробнику і якості лазерного обладнання. Що нижча вартість лазерного омолодження, то гірше саме обладнання. Якщо лазерне обладнання пройшло клінічні випробування, має сертифікати та ліцензії, вартість процедури зростає.

Скільки днів має пройти між процедурами лазерного шліфування?

Індивідуально. Середній рекомендований інтервал 1-1.5 місяці. Саме за такий термін відбувається повноцінне відновлення шкіри.

Чи можна робити лазерне шліфування за дерматиту або екземи?

Ні. Лазерний пілінг не можна проводити на пошкоджених ділянках шкіри. Чи можна робити процедуру в разі дерматиту на стадії ремісії визначає тільки лікар-дерматолог.

Навіщо перед процедурою здавати загальний аналіз крові?

Загальний аналіз крові – це необхідна діагностика. Щоб виключити ризики ускладнень, потрібно переконатися у відсутності вірусів та інфекцій. Саме загальний аналіз крові дає повну картину стану організму.

Протипоказання

Ми дбаємо про Ваше здоров’я! Тому перед будь-якою процедурою рекомендуємо відвідати консультацію фахівця. Досвідчений лікар оцінить стан шкіри, її потреби та можливі індивідуальні протипоказання.

Лазерне шліфування обличчя – Ваш ідеальний шлях до досконалої шкіри, не відкладайте красу на потім, записуйтеся до нас уже сьогодні!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем