Лазерне шліфування шрамів на обличчі

Шліфування шрамів на обличчі лазером СО2 в Києві

Лазерне шліфування шрамів і рубців на обличчі – ефективна процедура для корекції рубців, розтяжок і шрамів будь-якої складності.

Для кожної людини обличчя є найособливішим місцем. Ще у 20 столітті психотерапевти виявили, що саме з обличчям ми ототожнюємо свою особистість. Порушення або спотворення обличчя можуть серйозно вплинути не тільки на самооцінку, а й на все життя людини в цілому.

Для того, щоб видалити на обличчі рубці та шрами потрібно обирати максимально ефективні та делікатні процедури. Будьте уважні під час вибору клініки та лікаря, адже саме від його досвіду та навичок залежить кінцевий результат.

Центр лазерної косметології LazerMed, як підрозділ Coolaser Clinic, гарантує Вам якісний результат лазерного шліфування рубців.

Зміст:

Лазерная шлифовка шрамов на лице

Показання

Лазерная шлифовка шрамов на лице

Що таке рубець?

Рубець – це утворення на поверхні епідермісу, яке виникло внаслідок травми шкіри. Рубець і шрам – різні назви одного й того ж утворення. У побуті ми частіше використовуємо слово шрам, а серед медичних працівників прийнято використовувати слово рубець.

У разі сильної травматизації шкірного покриву організм намагається якомога швидше закрити поранення. У результаті замість нормальних клітин епідермісу утворюються клітини сполучної тканини, які й формують шрам.

Як утворюються шрами на обличчі?

Найчастіше шрами на обличчі утворюються внаслідок побутової необережності, хвороби або нещасного випадку.

Види рубців

Залежно від виду рубця або шраму, фахівець змінює параметри лазерного променя. Одні види шрамів прекрасно видаляють за допомогою лазерного шліфування CO2. Для видалення інших потрібен комплексний підхід.

Звертаємо Вашу увагу! Що старший і складніший шрам, то складніше його видалити. В особливих випадках може знадобитися хірургічне висічення шраму з подальшим лазерним шліфуванням рубця.

Суть процедури

Лазерний промінь певної довжини і потужності проникає всередину клітини. Внутрішньоклітинна рідина нагрівається і випаровується, викликаючи руйнування клітини. Процес вапоризації делікатно видаляє тонкий шар шкіри, даючи змогу організму замінити патологічні клітини на здорові.

У результаті запускається активний синтез колагену й еластину, а також процес регенерації тканин. На місці шраму або рубця на обличчі виростає нова, здорова шкіра.

Завдяки технології Coolaser CO2, яка має найтонший у світі лазерний промінь, лазерне шліфування рубців підійде для всіх типів шкіри.

Лазерне видалення шрамів на обличчі

Існує безліч способів корекції шрамів на обличчі. Велика частина з них має низьку ефективність, а також забирає багато часу у пацієнта.

Лазерне шліфування рубців на обличчі – ідеальне рішення проблеми. Сучасні технології дають змогу швидко і якісно коригувати більшість шрамів і зробити їх непомітними.

1. Попередня підготовка.

Попередня підготовка індивідуальна і залежить від початкового стану шкіри. У деяких випадках може знадобитися додаткова консультація дерматолога або хірурга.

Ми так само рекомендуємо всім пацієнтам здавати загальний аналіз крові перед процедурою. Це допоможе виключити вірусні та інфекційні захворювання, які впливають на результат і процес відновлення. Також підготовка включає:

2. Очищення епідермісу.

Будь-яке лазерне шліфування шрамів виконується тільки на очищену шкіру обличчя. Для цього фахівець видалить всі залишки макіяжу і засобів для догляду.

3. Нанесення місцевої анестезії.

Лазерне шліфування рубців на обличчі, за відгуками наших пацієнтів, є майже безболісним процесом. Однак, у кожного пацієнта індивідуальний больовий поріг і чутливість шкіри.

Для Вашого спокою ми нанесемо місцеву анестезію у вигляді знеболювального крему або гелю.

4. Індивідуальне налаштування довжини та потужності лазерного променя.

Лікар налаштовує лазерне обладнання в індивідуальному порядку і безпосередньо перед процедурою.

5. Антисептична обробка поверхні епідермісу.

6. Лазерне шліфування рубців на обличчі.

Наші фото пацієнтів До і Після лазерного шліфування рубців на обличчі

Відновлення після лазерного шліфування рубців на обличчі

Період реабілітації безпосередньо залежить від типу рубця й обсягу виконаної роботи. Перші кілька діб після лазерного видалення шраму може виникнути почервоніння, набряк і скоринка.

Це абсолютно нормальна реакція організму. У цей час не рекомендується чухати або травмувати шрам.

Протипоказання

Нам важливе Ваше здоров’я! Саме тому ми рекомендуємо на консультації фахівця надати детальну інформацію про захворювання та можливі алергії.

Лазерне шліфування шрамів на обличчі – один з найефективніших методів корекції рубців на думку багатьох дерматологів. Ми використовуємо унікальну технологію Coolaser CO2, яка дає змогу проводити лазерне шліфування шрамів навіть улітку.

Центр лазерної косметології LazerMed є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у центрі Києва в Солом’янському районі.

Лазерне шліфування шрамів на обличчі – легке і комфортне повернення Вашої унікальної краси, записуйтеся до нас і ми вирішимо Вашу проблему!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем