Лазерне шліфування післяопікових рубців

Лазерне шліфування шрамів після опіку в Києві

Лазерне шліфування післяопікових рубців – проста і водночас важлива процедура. Ми всі хочемо бачити у відображенні людину без вад. Так, у народі ходить приказка “шрами прикрашають чоловіка”, але на ділі все виявляється інакше.

Психологи давно сказали, від нашої самооцінки залежать абсолютно всі аспекти нашого життя. Від стосунків із близькими до фінансового благополуччя.

Хтось скаже, що потрібно змиритися і любити себе таким, який ти є. І ми погодимося, любити себе необхідно, але це зовсім не означає терпіти недосконалості!

Фахівці центру лазерної косметології Lazer-Med роблять все неможливе, для того щоб примножити Вашу справжню красу і зберегти здоров’я. Lazer-Med є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у Valikhnovski Surgey Institute.

Зміст:

Шлифовка лица лазером

Показання

Лазерная шлифовка лица фото

Післяопіковий рубець

Рубці та шрами з’являються протягом життя регулярно, простий поріз або рана може закінчиться невеликим шрамом. У деяких випадках незначні рубці стають майже непомітними з віком.

Однак усе зовсім інакше, коли мова заходить про післяопікові рубці. Перш ніж дізнатися, як швидко й ефективно видалити опіковий шрам, потрібно розуміти специфіку такого рубця.

Отже, опік шкіри буває декількох видів. Найчастіше саме від типу опіку залежить подальший зовнішній вигляд шраму і можливість його видалення.

Яким буває опік шкіри?

1. Хімічний

Хімічні опіки – одні з найскладніших для лікування та реабілітації. Найчастіше причиною хімічного опіку стає концентрована речовина (частіше кислота), яка буквально знищує тканини.

Так само, хімічний опік може бути спровокований і звичайними, побутовими речами. Наприклад, косметикою. Якщо у людини була прихована алергія до одного з компонентів косметики, її тривале використання призводить до хімічного опіку шкіри.

Людям, які мають схильність до дерматитів та екзем, а також мають дуже чутливу шкіру, необхідно ретельно підбирати склад косметики. Іншими провокувальними чинниками можуть бути:

2. Термічний

Термічний опік виникає внаслідок впливу екстремально високих або низьких температур. Температура вище 42` змушує білок згортатися і викликає загибель клітин. Клітини шкіри буквально плавляться на очах від високої температури.

Під час впливу низьких температур спочатку зупиняється клітинний метаболізм, сповільнюються всі процеси життєдіяльності клітин. У разі тривалого впливу або дуже низьких температур, відбувається повне заморожування клітин.

Для порівняння. У лабораторних умовах існує заморожувальний мікротом. Він акуратно, але майже миттєво заморожує тканини, не руйнуючи їх. У разі термічного опіку відбувається саме руйнування клітинних структур.

Цікавий факт! У певних ситуаціях лікарям вдається повернути назад процес холодового опіку та відновити життєздатність клітин.

Які чинники впливають на лазерне видалення післяопікового рубця?

У результаті будь-якого опіку шкіри формується рубець або шрам. Його формування залежить від методу та успішності лікування, а також від домашнього догляду за раною.

Після абсолютного загоєння шраму після опіку (від 6 міс.) пацієнт спільно з лікарем приймає рішення про лазерне видалення шраму. Кількість сеансів і результат лазерного видалення шраму залежить від:

Після попередньої консультації з фахівцем визначають оптимальний варіант лікування шраму після опіку.

Лазерна корекція шрамів і рубців після опіку вважається найбільш щадною і при цьому абсолютно ефективною процедурою.

Лазерне шліфування післяопікових рубців

Лазерне шліфування шрамів після опіку – оптимальна процедура видалення рубців.

Суть процедури лазерного шліфування післяопікових рубців полягає в частковому випаровуванні клітин епідермісу. У результаті процесу вапоризації відбувається активне стимулювання відновлювальних процесів.

Старий, ороговілий шар епідермісу видаляється разом із клітинами сполучної тканини (з якої складається рубець). Запускається процес регенерації: на місці рубця виростають нові, абсолютно здорові клітини шкіри.

Посилюється вироблення колагену й еластину. У результаті після лазерного видалення шраму після опіку Ви не тільки отримуєте здорову, нову шкіру, а й повертаєте їй підтягнутість і пружність.

Етапи проведення лазерної корекції рубця після опіку

Переваги лазерної корекції рубця

Протипоказання

Нам важливе Ваше здоров’я! Консультація фахівця перед процедурою необхідна для виявлення можливих, індивідуальних протипоказань.

Центр лазерної косметології Lazer-Med забезпечує Вам найкращих спеціалістів та новітнє обладнання для комфортного лікування.

Лазерне шліфування післяопікових рубців – обираючи нас, Ви обираєте якість, записуйтеся на консультацію вже сьогодні.

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем