Лазерне шліфування розтяжок

Лазерне шліфування розтяжок CO2 у Києві

Лазерне шліфування розтяжок на тілі – процедура, спрямована на корекцію або повне видалення стрий. Народження дитини, різке збільшення або зниження ваги, хвороби – все це може залишати розтяжки на тілі.

Шрами не прикрашають тіло, вони просто є. Деякі психологи радять перебороти себе і навчитися з цим жити. Але як можна відкрито жити з тим, що тобі не подобається від щирого серця? Ми пропонуємо не терпіти і не переступати через себе.

Найкращі фахівці центру лазерної косметології Lazer-Med у Valikhnovski Surgey Institute допоможуть Вам видалити розтяжки на тілі за допомогою лазера CO2. Не важливо, який у Вас тип шкіри і яка пора року, видалити розтяжки можна вже зараз!

Зміст:

Убрать растяжки в Киеве

Показання

Избавиться от растяжек в Киеве

Що таке стрії?

Стрії або розтяжки – утворення на шкірі, які виникають унаслідок сильного перерозтягнення тканин. При сильному тиску, навантаженні та натягу внутрішні структури ніби розриваються. Здорові клітини замінюються сполучною тканиною й утворюються смуги.

Вони можуть бути світлими, темними, рожевими або майже червоними. За своєю суттю розтяжки це ті ж рубці.

Як утворюються розтяжки?

Стрії з’являються внаслідок сильного тиску на тканини. Останні дослідження показали, що поява розтяжок є більше генетичним моментом, ніж набутим недоліком. Відповідно, якщо у Вашої мами були розтяжки, найімовірніше вони з’являться і у Вас.

Найчастіше розтяжки або стрії локалізуються на стегнах, грудях, животі та сідницях. Тобто там, де зосереджено найбільше підшкірного прошарку. Але можуть з’явиться і в несподіваних місцях, особливо, під час гормональних порушень.

У кого найчастіше утворюються розтяжки?

У чоловіків розтяжки з’являються у 2 рази рідше, ніж у жінок. Жінки частіше схильні до кардинальної зміни ваги, ніж чоловіки. Плюс вагітність і виношування малюків майже завжди закінчується не тільки поповненням у сім’ї, а й розтяжками на тілі.

Під час утворення розтяжок спостерігаються структурні зміни каркаса шкіри та руйнування волокон колагену й еластину. Одночасно відбуваються порушення в кровопостачанні та живленні епідермісу.

Лазерне видалення розтяжок CO2

Видалити розтяжки швидко й ефективно можна за допомогою лазерного шліфування тіла CO2. Це якісний і безболісний спосіб, що не потребує тривалої реабілітації та відновлення.

Суть процедури полягає у видаленні мертвих клітин шкіри за допомогою найтоншого променя у світі. Спеціаліст здійснює індивідуальне налаштування потужності та глибини проникнення лазерного променя.

У результаті на шкірі в зоні впливу залишаються маленькі точки – фракції. Фракції відпадають самі собою на 3-4 день після процедури і не вимагають специфічного відновлення.

За фактом, фракційне шліфування розтяжок – це контрольований невеликий опік тканин. Він стимулює важливі процеси, що призводять до видалення розтяжок:

Етапи проведення процедури

Переваги лазерного шліфування розтяжок

Протипоказання

Нам важливе Ваше здоров’я! Консультація фахівця перед процедурою необхідна для виявлення можливих, індивідуальних протипоказань.

Важливо! Для виключення запальних процесів може знадобитися лабораторна діагностика (загальний аналіз крові).

Запитання - відповідь

Чи можна видалити старі розтяжки?

Усе залежить від віку стрий і стану шкіри. У будь-якому разі ми докладемо максимум досвіду і знань, щоб видалити Ваші розтяжки раз і назавжди.

Лазерне видалення старих і нових стрий різниться?

Може змінюватися кількість сеансів і додаткових апаратних процедур для посилення ефекту. Загалом, нові стриї набагато легше видалити, ніж старі.

Коли можна почати видаляти розтяжки?

Лазерне видалення розтяжок буде найшвидшим і найефективнішим, якщо прийти на процедуру протягом 6 місяців після їхньої появи. Це оптимальний відрізок часу і для жінки, яка народила, саме через 6 місяців після пологів можна починати корекцію розтяжок.

Реабілітація

Відновлення після лазерного видалення стрий відбувається досить швидко. Протягом 1-2 діб може спостерігатися невелике запалення і почервоніння шкіри. На 3-4 добу після процедури відпадають скоринки фракцій.

Загальна регенерація відбувається від 10 днів. Протягом 1 місяця після процедури слід уникати солярій, відвідування саун і лазень. Перед виходом на вулицю обов’язково використовувати сонцезахисний крем.

Центр лазерної косметології Lazer-Med є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у Києві в Солом’янському районі.

Лазерне шліфування розтяжок – не відкладайте на потім, записуйтеся вже сьогодні, щоб завтра отримати бездоганну шкіру тіла!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатись на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем