Фракційне лазерне шліфування тіла

Фракційна лазерна корекція в Києві

Фракційне лазерне шліфування тіла – високоефективна процедура для видалення недосконалостей шкіри. Фракційне шліфування тіла – це ключ до Вашого омолодження без операцій і наркозу.

Відносно новий метод омолодження, який вже зарекомендував себе блискучою процедурою. Фракційне омолодження ефективно діє на будь-якій частині тіла без шкоди для здоров’я.

Центр лазерної косметології Lazer-Med є офіційним підрозділом Coolaser Clinic у Valikhnovski Surgey Institute. Наші найкращі фахівці забезпечать Вам максимальну якість і комфорт у кожній процедурі.

Зміст:

Шлифовка лица лазером

Показання

Шлифовка лица лазером

Фракційно-лазерне шліфування

Фракційно-лазерне омолодження – ультрасучасна методика, що дає змогу перетворити шкіру. На даний момент у світі апаратної косметології вона не має аналогів за якістю, результатом і безпекою.

Усього кілька сеансів подарують вам омолодження на 5-10 років. Крім цього, фракційне шліфування тіла – незамінний метод видалення рубців і шрамів на тілі.

Суть лазерного омолодження тіла

Суть процедури полягає в унікальних властивостях лазера, який впливає на епідерміс. Товщина лазерного променя – менша за людську волосину. Це забезпечує безпрецедентну точність і безпеку пацієнта.

Розумне програмування обладнання сканує і регулює роботу лазера, запобігаючи будь-якому ризику людського фактора. Індивідуальне налаштування гарантує проведення послуги відповідно до Ваших потреб та особливостей.

Пучки лазерного променя активно взаємодіють із клітинами. Внутрішньоклітинна рідина нагрівається і випаровується, знищуючи саму клітину. Таким чином проходить дивовижний процес вапоризації.

У результаті запускаються процеси відновлення і оновлення шкіри, на місці старого епідермісу виростають молоді та здорові клітини. Активний синтез колагену й еластину підтягує тканини, роблячи їх більш пружними та еластичними.

Переваги лазерної корекції тіла

Чому лазерне омолодження тіла називають фракційним?

Після процедури на шкірі залишаються дрібні точки від дії лазера – фракції. На 2 добу вони вкриваються скоринками, які самі відпадають через 2-3 дні.

Попередня підготовка

У попередню, обов’язкову підготовку входить перелік дій, яких слід уникати. Підготовка спрямована на те, щоб шкіра максимально комфортно і з великою користю перенесла процедуру.

Найголовніше, попередня підготовка необхідна для виявлення індивідуальних протипоказань і можливих ризиків ускладнень.

Етапи процедури

Переваги використання лазера

Відновлювальний період

Період реабілітації у фракційного лазерного шліфування майже відсутній. Оскільки лазер не травмує шкіру і не залишає глибоких, відкритих ран, лазерне омолодження не потребує специфічної реабілітації.

Детальні рекомендації з догляду вам призначить лікар після процедури. Методи домашнього відновлення безпосередньо залежать від обсягу виконаної роботи. Нижче ми надаємо загальний список рекомендацій, якого необхідно дотримуватися абсолютно всім:

Ризики ускладнень

Ми піклуємося про своїх пацієнтів, тому вважаємо своїм обов’язком попереджати про можливі побічні явища. Незважаючи на те, що вони виникають у вкрай рідкісних випадках – близько 5%.

Яка частина тіла підходить для фракційного шліфування?

Фракційне лазерне шліфування підходить для будь-якої частини тіла і типу шкіри. Лазерне омолодження можна робити навіть на дуже ніжній шкірі обличчя та повік. Детальніше читати в Лазерне шліфування обличчя.

Питання і відповіді

У яку пору року можна робити фракційне лазерне шліфування тіла?

У будь-яке. У літній період ми рекомендуємо користуватися сонцезахисними кремами.

Як фракційне шліфування впливає на шкіру тіла?

Позитивно. Окрім корекції недоліків Ви отримуєте досконале оновлення та омолодження.

Чому остаточний результат з'являється через 2 місяці після процедури?

Синтез колагену й еластину починається відразу після фракційного шліфування. Спад синтезу припадає якраз на 2-3 місяць після відновлення. До цього моменту Ви побачите, наскільки більш щільною, пружною і підтягнутою стала шкіра тіла.

З якими іншими процедурами можна поєднувати фракційне омолодження тіла?

Це залежить від стану шкіри і Ваших уподобань. Мікрострумова терапія і мезотерапія чудово підійдуть для періоду відновлення.

З якими процедурами не можна поєднувати лазерне шліфування тіла?

З іншими лазерними й апаратними техніками, які чинять агресивний вплив на епідерміс. Для таких процедур краще дочекатися повного відновлення тканин.

Як можна видалити скоринки після лазера?

Скоринки, якими вкриваються точки від лазерного пучка, в жодному разі не можна механічно видаляти. Їхня поява – абсолютно нормальна реакція організму. Скоринки самостійно відпадуть на 2-3 день.

Чому не можна чіпати скоринки після фракційного шліфування?

Тонка і схильна шкіра може відреагувати на зривання кірочок пігментними плямами і рубцями. Найкраще рішення не чіпати їх взагалі до повного загоєння. Здорова шкіра варта того, щоб почекати кілька днів.

Як обрати лікаря та салон для проведення фракційного лазерного омолодження?

Це найважливіше питання нам поставила одна з пацієнток. Нам важливе Ваше здоров’я. Тому ми напишемо оптимальний алгоритм вибору.

Ліцензії та сертифікати. Будь-яка клініка або медичний центр, що поважає себе, спокійно видадуть Вам необхідні документи для ознайомлення. Якщо Вам відмовляють у цьому проханні – краще відмовитися від цієї послуги.
Досвід лікаря. Золоте правило: довіряй, але перевіряй. Навіть, якщо лікаря Вам порадили близькі. Перевірте його документи про освіту та підвищення кваліфікації. Знайдіть відгуки в інтернеті.
Обладнання. Якщо після особистого знайомства Вас усе влаштовує і документи в порядку, уважно огляньте обладнання. Будь-які латки/скотч/ізострічки та інші зовнішні дефекти повинні Вас насторожити. Якісне обладнання теж іноді виходить з ладу. Але його не ремонтують підручними речами і утримують в ідеальному стані.
Особисті відчуття. Ніколи не варто нехтувати своєю інтуїцією. Якщо фахівець до Вас неуважний, не збирає анамнез. Грубить, грубіянить, грубіянить або проявляє будь-яку іншу неповагу, не потрібно йому довіряти.
Занадто низька ціна. Розпродажі послуг бувають. Але зниження ціни не може бути космічним. Купівля сучасного обладнання, його обслуговування, надання дійсно досвідченого лікаря. Усе це і не тільки не дозволяють ставити низьку ціну.

Якщо Вам пропонують ціну в кілька разів меншу за середню по Вашому місту, це має насторожувати. На чому зекономили і як це позначиться на Вашій шкірі?

 

  1. Кабінет не медичного призначення. Що ми маємо на увазі? У фахівця мають бути всі необхідні засоби для роботи. Маска, одноразові рукавички, антисептики та аптечка – мінімум. Якщо Вам пропонують послугу в сумнівному кабінеті – відмовтеся.

    Так, ці пункти вимагають деякого часу на уточнення. Повірте, Ваша краса і здоров’я варті того, щоб підстрахуватися. У кращому разі Ви не побачите результату. У гіршому з’являться серйозні ускладнення.

Перед процедурою у мене був герпес, мені варто відмовитися від фракційного лазерного шліфування?

Відмовлятися не потрібно, а ось перенести процедуру на 2 тижні вперед бажано. За цей час необхідно пройти антигерпетичну терапію.

Чи можна робити фракційне шліфування, якщо я приймаю антибіотики?

Ні, ми не рекомендуємо поєднувати прийом антибіотиків або препаратів, що розріджують кров, з лазерною корекцією тіла. Спочатку потрібно закінчити прийом антибіотиків і тільки потім робити фракційне шліфування.

Після лазерного шліфування шкіри тіла у мене лущиться шкіра, це нормально?

Варіантом норми є лущення, сухість і стягнутість епідермісу протягом 7 днів після процедури.

Який проміжок має бути між процедурами?

Індивідуально. Залежить від локалізації фракційного лазерного шліфування та обсягу роботи. Середній рекомендований проміжок між шліфуваннями тіла – 4 тижні.

Які результати у фракційного шліфування тіла?

Видалення рубців і шрамів, видалення пігментних плям і стрий. Розгладження зморшок і заломів. Вирівнювання кольору і мікрорельєфу шкіри. Поліпшення загального стану шкіри. Виражена підтяжка шкіри, усунення в’ялості.

У якому віці можна робити фракційне шліфування тіла?

У будь-якому. Якщо Ваш вік від 16 років, нам знадобиться офіційна присутність батька, опікуна або іншого офіційного представника дитини.

Протипоказання

Перед лазерним шліфуванням постакне необхідно пройти консультацію фахівця. Досвідчений лікар визначить можливі протипоказання конкретно у Вашому випадку.

Підіб'ємо підсумки

Сучасна лазерна косметологія може показати результати, які порівнюють з підсумками пластичних операцій. Не поспішайте лягати під ніж хірурга, ми допоможемо Вам повернути молодість і бездоганність за допомогою лазерної корекції тіла.

Фахівці центру лазерної косметології Lazer-Med обмінюються досвідом з лікарями найкращих клінік Європи та Америки. Ми використовуємо максимум можливостей, щоб Ви повернули досконалість шкіри.

Фракційне лазерне шліфування тіла – вдосконалюйте своє тіло разом з нами, просто довірте нам свою красу, і Ви здивуєтеся результатам!

Отзыв о LaZer-Med Киев

Мелкие сосуды ушли сразу, крупные тяжело поддаются, но мы стараемся

Отзыв о LaZer-Med Киев

RF лифтинг лица - отлично убирает второй подбородок, брыли, подтягивает кожу

Отзыв о LaZer-Med Киев

И добиваем наш рф ударно-волновой терапией. Очень прикольное ощущение. Я прям чувствую как разбиваются жировые комочки

Отзыв о LaZer-Med Киев

У них самый крутой лазер, таким лазером Ким Кардашьян удаляла себе растяжки на груди. И вот такой же есть в Киеве

Отзыв о LaZer-Med Киев

Профессионалы своего дела!

Записатися на консультацію

Ми рекомендуємо, перед тим як записатися на процедуру пройти консультацію з нашим лікарем