Безопераційна ліпосакція

Безопераційна ліпосакція Київ

У світі популярності та прагнення до ідеально стрункого і здорового тіла мати інший вигляд зовсім не хочеться. Але часто одними тренуваннями і правильним харчуванням досягти бажаного результату вимагає дуже багато сил і часу. Як же бути? Забути про свої мрії? Зовсім ні. На допомогу приходить безопераційна ліпосакція. Що таке ліпосакція без операції? Безопераційна ліпосакція ціна Київ. Безопераційна ліпосакція відгуки від клієнтів. Відповіді на ці запитання ми підготували в нашій статті.

Безопераційна ліпосакція це?

Безопераційна ліпосакція – це процедура, за допомогою якої можна швидко прибрати зайві сантиметри в ділянці живота, стегон, рук і навіть підборіддя. Однією з переваг безопераційної ліпосакції Київ є те, що процедура відбувається без оперативного втручання і використання загальної анестезії. Також ця процедура дає змогу стимулювати вироблення колагену, який позитивно позначається на якості тіла.

Безопераційна ліпосакція може проводитися за допомогою спеціального обладнання або ж з використанням ін’єкцій. Відсутність оперативного втручання дає змогу вписати безопераційну ліпосакцію в список повсякденних справ.

Обов’язковою умовою після проведення безопераційної ліпосакції живота, безопераційної ліпосакції стегон, безопераційної ліпосакції рук є дотримання питного режиму (від 2-х літрів на день). Це необхідно, щоб забезпечити виведення продуктів розпаду жирових клітин.

Безопераційна ліпосакція живота Київ

Скупчення зайвого відсотка жиру саме в ділянці живота є частою проблемою як для жінок, так і для чоловіків. Тому безопераційна ліпосакція живота в Україні – це регулярний запит, з яким приходять клієнти в сучасний медичний центр Lazer-Med.

Як здійснюється безопераційна ліпосакція живота?

У разі використання апарату, він фокусується на жирових відкладеннях безпосередньо в ділянці живота і розчиняє їх, не зачіпаючи шкіру, тканини і м’язи. Завдяки застосуванню спеціального апарату жирові клітини саме знищуються.

Уже через кілька днів після використання апарату пацієнти помічають істотний результат. За курс безопераційної ліпосакції живота клієнти втрачають від 4 до 8 см у цій проблемній ділянці. Курс може становити від 4 процедур. Їхня кількість залежить від кінцевої мети пацієнта клініки Lazer-Med.

Тривалість одного сеансу безопераційної ліпосакції живота становить до 1 години.

Безопераційна ліпосакція живота Фото До і Після

Безопераційна ліпосакція живота Фото До і Після

Безопераційна ліпосакція стегон в Україні

Проблема відкладення зайвого жиру в області стегон більш характерна для жінок, ніж для чоловіків. Це зумовлено виробленням гормону естрогену, який стимулює збільшення жирових клітин навколо області сідниць і стегон. У жінок він активно виробляється вже починаючи з періоду статевого дозрівання. А в період настання менопаузи, вироблення естрогену знижується разом зі швидкістю метаболізму. Також низький рівень естрогену призводить до уповільнення вироблення колагену і втрати еластичності шкіри, що провокує появу целюліту.

Застосовуючи стандартний метод операційної ліпосакції, тонус шкіри в ділянці сідниць і стегон не поліпшується. Тут на допомогу приходить безопераційна ліпосакція стегон, яка може швидко і рівномірно розправитися з жировими клітинами, безпосередньо на них впливаючи.

Головна перевага застосування безопераційної ліпосакції стегон у Lazer-Med – це ефективна підтяжка шкіри в області стегон і сідниць. При цьому процедуру проводять абсолютно безболісно, не залишаючи ні надрізу, ні проколу. Тож ви зможете сміливо вдягати ті короткі шорти і спідницю, про які ви так мрієте!

Безопераційна ліпосакція стегон Фото До і Після

Безопераційна ліпосакція стегон Фото До і Після

Безопераційна ліпосакція рук Київ

Руки – це одна з найпомітніших частин тіла, і так важливо, щоб вони мали красивий і охайний вигляд. Але підступний “жирок” дуже часто псує цей вигляд і прибрати його дуже важко. Операційна ліпосакція вирішить проблему із зайвим вмістом жиру, але не вирішить проблему обвисання шкіри. Застосування ж лазерного ліполізу (безопераційної ліпосакції рук) є ефективним виходом у разі обвисання шкіри в ділянці рук.

Спеціальний апарат, який використовується під час ультразвукової безопераційної ліпосакції, дає змогу локально впливати на руки і розчиняти жир саме в цій частині тіла, не впливаючи на сусідні тканини, м’язи і шкіру. Відгуки наших клієнтів від проведення безопераційної ліпосакції рук говорять про те, що результат вони помічають вже після першої процедури.

Безопераційна ліпосакція рук Фото До і Після

Види безопераційної ліпосакції живота, безопераційної ліпосакції рук, безопераційної ліпосакції стегон Київ

Які ж є варіанти проведення безопераційної ліпосакції в клініці Lazer-Med? Найпоширеніші варіанти проведення безопераційної ліпосакції з їхніми перевагами та недоліками наведено нижче в таблиці:

Вид ліпосакціїОписПлюсиМінусиПідходить для
Ультразвукова ліпосакція (кавітація)Руйнування жирових клітин під впливом ультразвукових хвиль.Безболісна, не потребує анестезії, короткий період відновлення, видимий результат через 2-3 тижні.Не підходить для людей з в’ялою шкірою, може бути неефективна за великих обсягів жиру.Живіт, стегна, руки.
RF-ліполізРозігрів жирової тканини і стимуляція її розпаду за допомогою радіочастот.Підтягує шкіру, стимулює вироблення колагену, видимий результат через 1-2 місяці.Вимагає більшої кількості сеансів, ніж інші методи, може бути болючим.Живіт, стегна, руки.
Ін’єкційна ліпосакція (ліполітики)Введення в жирову тканину спеціальних препаратів, які руйнують жирові клітини.Безболісна, не потребує анестезії, короткий період відновлення, видимий результат через 2-3 тижні.Не підходить для людей з в’ялою шкірою, може бути неефективною за великих обсягів жиру, вимагає більшої кількості сеансів, ніж інші методи.Живіт, стегна, руки

Який саме метод безопераційної ліпосакції буде найбільш ефективним, підбирає лікар Lazer-Med Київ, спираючись на свій багаторічний досвід і знання. І потім цей варіант обговорюється з клієнтом. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий професіоналізм у роботі наших фахівців у Lazer-Med у Києві.

Безопераційна ліпосакція ціна Київ

Одними з ключових чинників, які впливають на формування остаточної вартості безопераційної ліпосакції Київ є:

  • використовуваний метод безопераційної ліпосакції;
  • зона тіла, яку необхідно поліпшити за допомогою безопераційної ліпосакції;
  • додаткові обстеження тощо.

У нашому сучасному медичному центрі Lazer-Med у Києві ми пропонуємо клієнтам найкращі ціни на весь спектр процедур.

Безопераційна ліпосакція відгуки

За багаторічну історію роботи нашого сучасного медичного центру Lazer-Med і виконавши велику кількість процедур безопераційної ліпосакції живота, безопераційної ліпосакції рук, безопераційної ліпосакції стегон, безопераційної ліпосакції добірка, ми зібрали відгуки у наших клієнтів, і ось, що вони говорять:

  • Безопераційна ліпосакція живота дала змогу позбутися зайвих жирових відкладень у районі живота без хірургічного втручання;
  • Проведена безопераційна ліпосакція стегон і живота дала змогу ідеально скорегувати фігуру, зробивши її стрункішою і підтягнутою;
  • Ультразвукова ліпосакція пройшла зовсім безболісно;
  • Безопераційна ліпосакція добірка дала змогу відразу повернутися до своїх повсякденних справ і завдань, не випадаючи з життя.

Всі клієнти, які пройшли безопераційну ліпосакцію на проблемних місцях, відзначили появу видимого результату вже через кілька тижнів після початку процедур. Безопераційна ліпосакція дійсно працює, переконайтеся і ви! А клініка Lazer-Med Київ допоможе зробити вам це якісно, доступно і під наглядом найкращих фахівців!

Безопераційна ліпосакція в Lazer-Med

Новітнє обладнання, високий професіоналізм лікарів і всього медперсоналу, найоптимальніші ціни – це одні з головних переваг клініки Lazer-Med у Києві. Уже багато клієнтів оцінили ефективність проведення безопераційної ліпосакції стегон, безопераційної ліпосакції живота, безопераційної ліпосакції рук у медичному центрі Lazer-Med – переконайтеся і ви.

Наша клініка Lazer-Med бажає вам краси, яка розквітає з кожним днем, здоров’я і захоплених поглядів. А ми допоможемо вам до цього прийти. Чекаємо на вас!

Джерела:

  1. www.plasticsurgery.org
  2. Національний інститут здоров’я
  3. coolaser.clinic

Шилина Юлия Михайловна

Врач-дерматовенеролог