Септопластика Київ

Септопластика Київ

Якщо ви відчували труднощі з диханням, то однією з причин цього може бути викривлення носової перегородки. До септопластики в Києві вдається достатня кількість людей, оскільки від цієї проблеми страждають люди різного віку. Ціна операції на перегородку носа в Києві невисока, а як результат – ви отримуєте вільне дихання після вирівнювання носової перегородки. Що таке септопластика? Що таке риносептопластика? Скільки коштує операція з вирівнювання носової перегородки в Україні? Ми обговорили ці питання з хірургами нашого медичного центру Lazer-Med і готові поділитися з вами.

Септопластика – це хірургічна операція, спрямована на виправлення носової перегородки. Мета вирівнювання носової перегородки не косметична, а фізіологічна.

Ринопластика – це хірургічна операція, метою якої є зміна форми носа, не включаючи перегородку. Зміни під час ринопластики відбуваються тільки візуальні.

Якщо клієнт хоче вирівняти перегородку носа разом зі зміною форми носа, то тоді необхідно скористатися септоринопластикою.

Септопластика фото до і після

Септопластика до і після

Які показання для проведення септопластики в Києві?

Операція з вирівнювання носової перегородки може бути рекомендована в таких випадках:

 • викривлення носової перегородки. Вона може бути деформована через травми, вроджені аномалії або інші причини, які призводять до утруднень у диханні;
 • кривизна носової перегородки, через це може бути регулярний нежить і відчуття закладеності носа;
 • хронічний синусит. Вирівнювання перегородки носа допоможе поліпшити дренаж і запобігти повторним випадкам синуситу;
 • розлад сну. Викривлення носової перегородки може сприяти порушенням дихання уві сні;
 • підготовка до ринопластики. У випадках, коли пацієнт планує провести пластику носа, вирівнювання перегородки носа може знадобитися для поліпшення результатів ринопластики або вирішення додаткових проблем з диханням.

Остаточне рішення про проведення операції з вирівнювання носової перегородки ухвалює досвідчений хірург на підставі знімків і аналізів пацієнта.

Способи проведення септопластики в Києві

Залежно від мети септопластики, лікар підбирає відповідний спосіб проведення септопластики носа. Результатом вирівнювання перегородки носа є відновлення і нормалізація носового дихання.

Розрізняють такі способи проведення септопластики:

 • класична септопластика: це найпоширеніший тип операції на перегородці носа, під час якої хірург робить розріз усередині носа (ендоназальний доступ) і коригує деформацію або дефект носової перегородки;
 • екстрена септопластика носа: цей вид виконують у разі сильних ушкоджень носової перегородки, зокрема й травм;
 • лазерна септопластика, за якої виправлення носової перегородки здійснюється лазером. Цей спосіб вирівнювання носової перегородки має великий попит, оскільки лазерне виправлення носової перегородки є більш точним і менш інвазивним, ніж традиційна операція.
 • ендоскопічна септопластика: цей метод дає змогу проводити операцію з вирівнювання носової перегородки через невеликі інцизії всередині носа, з використанням ендоскопа. Для цього способу характерна менша травматичність і швидке відновлення.
 • риносептопластика – використовують для одночасної зміни і форми носа, і вирівнювання перегородки носа.

Як проходить септопластика?

Операція з вирівнювання носової перегородки зазвичай передбачає вирізання або перебудову частини кістки або хряща в носовій порожнині. Операцію з вирівнювання перегородки носа проводять під загальною або місцевою анестезією, залежно від обраного способу проведення процедури. Хірург працює через ніздрі, зовні жодних розрізів не робиться. Основна частина перегородки носа залишається в носі, прибираються тільки викривлені ділянки. З огляду на більшість відгуків про відновлення після септопластики процес реабілітації комфортний і не складний. Під час виправлення носової перегородки лазером пацієнт відновлюється максимально швидко і легко.

Скільки коштує операція з вирівнювання носової перегородки в Україні?

Остаточна ціна операції на перегородку носа залежить від таких факторів:

 • складність операції з вирівнювання носової перегородки;
 • тип знеболювання та анестезії для вирівнювання перегородки носа;
 • необхідність додаткових процедур, наприклад проведення ринопластики або корекція деформації зовнішнього носа;
 • додаткові витрати. Це можуть бути передопераційні або післяопераційні обстеження та догляд, додаткові медикаменти тощо.

У нашому медичному центрі Lazer-Med ціна на септопластику носа обговорюється і обговорюється на консультації з досвідченими хірургами. Ви можете бути однаково впевнені як у тому, що ми пропонуємо найоптимальнішу ціну на операції з вирівнювання носа в Києві, так і у високому рівні професіоналізму наших хірургів і всієї медичної команди Lazer-Med.

Септопластика Київ: відгуки

Численні відгуки від наших пацієнтів говорять про такі позитивні результати після проведення септопластики в Києві:

 • покращене дихання, що сприяло зникненню закладеності носа, зменшенню частоти нежитю та інших, пов’язаних із цим проблем;
 • симптоми синуситу звелися до мінімуму. Це безпосередньо пов’язано з тим, що після септопластики носа покращилася аерація носових ходів і дренаж синусів;
 • нормалізувався сон;
 • після проведення операції з викривлення носової перегородки покращилася здатність до фізичної активності та пацієнтам стало набагато легше займатися спортом та іншими фізичними вправами, завдяки вільному диханню.

Також багато пацієнтів після виправлення носової перегородки лазером розповідають про дуже швидке відновлення організму.

Септопластика фото До і Після

Септопластика фото “До” і “Після”

Септопластика Київ у Lazer-Med

У Lazer-Med високий професіоналізм наших лікарів стоїть на першому місці. Також ми використовуємо тільки передове і сертифіковане обладнання, щоб ви змогли отримати необхідні результати. У нашому медичному центрі Lazer-Med ви зможете знайти бажану красу, молодість і здоров’я, адже ми працюємо в найсуворішій відповідності з міжнародними стандартами якості, надаючи тільки найкращі послуги за дуже прийнятними цінами.

Чому Lazer-Med?

 1. Наша команда складається з найкращих пластичних хірургів України з багатим досвідом і бездоганною репутацією.
 2. Ми використовуємо новітнє медичне обладнання та найефективніші технології.
 3. Ми пропонуємо максимально комфортний реабілітаційний період, що забезпечує максимальний комфорт для наших пацієнтів.
 4. У нас широкий спектр із пластичної хірургії, естетичної медицини та косметології.
 5. Наш медичний центр Lazer-Med індивідуально підходить до кожного клієнта, враховуючи всі побажання та особливості.

Почніть вільно дихати вже “Сьогодні”, щоб легко зустріти своє “Завтра”!

Джерела:

 1. Американське товариство пластичних хірургів
 2. Coolaser.clinic
 3. Wimipedia

Кемкин Виктор Владимирович

Онкохирург, специалист по пластическим и абдоминальным операциям Coolaser Clinic в Киеве